Еко-психологічний кінний табір – Іпотерапія для дітей, терапія і лікування кіньми, Київ | SPIRIT

Еко-психологічний кінний табір

Еко-психологічний кінний табір

У Реабілітаційному центрі “Спіріт” цілий рік діє Денний еко-психологічний кінний табір, для дітей віком від 7 до 15 років.

Табір проводиться у двох форматах:

  1. Табір вихідного дня, який діє по суботах та неділях, з 10.00 до 15.00.
  2. Табір на канікулах, який діє змінами з понеділка по суботу, під час шкільних канікул.

Основною ідеєю  табору є психологічне розвантаження дітей через спілкування з тваринами, заняття верховою їздою, а також спілкування діток між собою, якого зараз бракує.

Якщо погода дозволяє, діти тренуються та граються на свіжому повітрі (знаходимось ми на території Київського іподрому). Якщо ж ні – у нас є закритий та теплий манеж.

Приблизний розпорядок дня:

  1. Знайомство, перший шерінг – діти сідають у коло і кожен з присутніх говорить кілька слів про себе, свій настрій, очікування від дня та свої емоції.
  2. Всі йдуть на стайню де спочатку знайомляться з технікою безпеки, а потім приймають участь у підготовці коней до тренування: чистять, розчісують,  заплітають гриви.  За бажанням можно пригостити коней (для цього потрібно взяти з собою бублики або порізану моркву).
  3.  Йдуть тренуватись. Для кожного це індивідуальне тренування протягом 20хв, під керівництвом досвідчених тренерів Центру.
  4. Поки одні тренуються, інші не сумують, адже їм пропонують різні ігри на свіжому повітрі.
  5. Обов’язково на табір запрошуємо наших надзвичайно контактних і навчених собак, щоб діти взаємодіїли і з ними.
  6. Обідня перерва, де ми пропонуємо гарячий чай і печиво (варто взяти з собою ще бутерброд).
  7. Завершальний шерінг, на якому дітки знов сідають у коло і кожен говорить декілька слів про цей день, який він для нього був у нашому таборі.

Щоб забронювати місце в таборі необхідно звернутись у вайбер, або за телефоном 096(095)651-96-96, зазначити дату, та сплатити за табір.

Залишити заявку

Залиште ваші контактні дані і ми зв'яжемося з вами